Balustrady drewniane Warszawa

  1. Inoxbud
  2. Balustrady

Jeśli chcesz zadbać o oryginalny wygląd swoich schodów, balkonu czy tarasu, postaw na balustrady drewniane z montażem w mieście Warszawa. Barierki z tego szlachetnego materiału dodadzą Twojemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Fantastycznie sprawdzają się w domach i mieszkaniach w stylu romantycznym, vintage czy boho. Balustrady drewniano-metalowe będą także świetnie pasować do wystroju nowoczesnego czy eklektycznego. Skorzystaj z naszej oferty, a my dostarczymy Twoje barierki na terenie Warszawy i okolic.

Balustrady drewniane — Warszawa

Balustrady metalowo-drewniane, które montujemy na terenie Warszawy i okolic, to nie tylko gustowne, ale także praktyczne produkty, które sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w biurach czy urzędach. Barierki schodowe znacząco zwiększają bezpieczeństwo w czasie wchodzenia po schodach — szczególnie w przypadku osób starszych i dzieci. Barierki balkonowe nie tylko zabezpieczają przed wypadnięciem, ale także pozwalają zadbać o wygląd całego budynku z zewnętrznej strony. Dużą popularnością cieszą się także nasze balustrady tarasowe w Warszawie, które sprawdzą się zarówno na konstrukcjach parterowych, jak i na wyższych piętrach.

Nasze balustrady drewniane świetnie współgrają z innymi elementami wnętrza. Dobrze komponują się z nimi schody stalowe w Warszawie, które również mamy w naszej ofercie. Z kolei barierki schodowe zewnętrze doskonale prezentują się w połączeniu z daszkami z różnych materiałów.

Nasze nowoczesne balustrady w Warszawie to także gwarancja trwałości i niezawodności. Wykonujemy je z solidnego drewna i odpowiednio je zabezpieczamy w czasie montowania, by służyły Ci jak najdłużej. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak pracujemy, zajrzyj do naszej galerii. Znajdziesz tam nasze wcześniejsze realizacje, którymi możesz się zasugerować składając swoje zamówienie.

Zaprojektujemy dla Ciebie również daszki, ogrodzenia, poręcze czy nowoczesne schody w Warszawie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

balustrady Warszawa
1
balustrady Warszawa
2
balustrady Warszawa
3
balustrady Warszawa
4
balustrady Warszawa
5
balustrady Warszawa
6
balustrady Warszawa
7
balustrady Warszawa
8
balustrady Warszawa
9
balustrady Warszawa
10
balustrady Warszawa
11
balustrady Warszawa
12
balustrady Warszawa
13
balustrady Warszawa
14
balustrady Warszawa
15
Zainteresowany/a? Napisz wiadomość!
Galeria
W galerii widocznej na stronie znajduje się zestaw zdjęć z produktami naszej firmy.
Masz coś na oku?
Jeżeli któryś z naszych produktów przykuł Twoją uwagę i chciałbyś/chciałabyś zrealizować go w swoim projekcie - przy wycenie podaj numer, który znajduje się w lewym dolnym rogu zdjecia.
W jaki sposób otrzymasz wycenę?
W celu otrzymania wstępnej wyceny prosimy o napisanie numeru ze zdjęcia lub załączyć własne zdjęcie lub projekt.

Aby wstępna wycena była jak najbardziej zbliżona do ostatecznej prosimy uwzględnić, czy:
  • balustrady i schody mają być na zewnątrz czy wewnątrz budynku,
  • rodzaj materiały, stal zwykła malowana czy nierdzewna,
  • orientacyjna ilość w metrach lub sztukach,
  • adres montażu i telefon kontaktowy,
  • zdjęcia miejsca, w którym ma odbyć się montaż (jeżeli są).
Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń do nas!
poręcze na zamówienie 510 530 252
balustrady na zamówienie 506 130 134
schody inoxbud@inoxbud.pl
Znajdź nas tutaj!

PRACOWNIA
ul. Warszawska 249
05-082 Stare Babice