Szklane balustrady Warszawa

  1. Inoxbud
  2. Balustrady

Chcesz dodać swojemu wnętrzu niepospolitego smaku? Postaw na balustrady nierdzewne ze szkłem z montażem w mieście Warszawa. Te nietypowe barierki są nie tylko funkcjonalne, lecz również podkreślają nietypowy styl mieszkania. Nadają się zarówno do nowoczesnych apartamentów, jak i do wnętrz w stylu skandynawskim, industrialnym czy minimalistycznym. Sprawdzą się także w takich lokalach jak restauracja, hotel czy urząd. Zgłoś się do nas, a my dostarczamy do Ciebie balustrady szklane na terenie Warszawy i okolic.

Balustrady nierdzewne ze szkłem — Warszawa i okolice

Jeśli zamontowałeś/aś już nowoczesne schody w Warszawie, przyszedł czas na wybranie odpowiednich zabezpieczeń. Dobrze dobrane balustrady skutecznie zabezpieczają przed upadkiem. Są szczególnie ważne w domach, w których mieszkają osoby starsze i schorowane, ponieważ można wesprzeć się na nich podczas wchodzenia po schodach. Zabezpieczenia potrzebne są także w mieszkaniach rodzin z dziećmi. Barierki nie powinny mieć przestrzeni, w których mogłaby utknąć rączka maluszka. Dlatego postaw na nasze nowoczesne balustrady w Warszawie, które spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa. 

Nasza firma produkuje też szklane balustrady balkonowe, które zostały docenione już przez wielu mieszkańców Warszawy. Wykonujemy je bardzo solidnie, dzięki czemu będą służyły Ci przez wiele lat. Te półprzezroczyste barierki wyglądają bardzo efektownie — zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz.

W jakich wnętrzach sprawdzi się gustowna balustrada szklana? Polecamy ją wszystkim mieszkańcom Warszawy, którzy lubią niestandardowe rozwiązania. Barierki ze szkła wyglądają bardzo gustownie i rozświetlają nawet ponure klatki schodowe. Ich delikatny połysk doda wnętrzu elegancji i lekkości.

Firma INOXBUD od ponad dziesięciu lat wykonuje schody, balustrady, daszki i ogrodzenia. Jeśli więc marzą Ci się eleganckie schody stalowe w Warszawie, skontaktuj się z nami. Wykonamy i zamontujemy projekt, który najbardziej pasuje do Twojego wnętrza.

balustrady Warszawa
1
balustrady Warszawa
2
balustrady Warszawa
3
balustrady Warszawa
4
balustrady Warszawa
5
balustrady Warszawa
6
balustrady Warszawa
7
balustrady Warszawa
8
balustrady Warszawa
9
balustrady Warszawa
10
balustrady Warszawa
11
balustrady Warszawa
12
balustrady Warszawa
13
balustrady Warszawa
14
balustrady Warszawa
15
Zainteresowany/a? Napisz wiadomość!
Galeria
W galerii widocznej na stronie znajduje się zestaw zdjęć z produktami naszej firmy.
Masz coś na oku?
Jeżeli któryś z naszych produktów przykuł Twoją uwagę i chciałbyś/chciałabyś zrealizować go w swoim projekcie - przy wycenie podaj numer, który znajduje się w lewym dolnym rogu zdjecia.
W jaki sposób otrzymasz wycenę?
W celu otrzymania wstępnej wyceny prosimy o napisanie numeru ze zdjęcia lub załączyć własne zdjęcie lub projekt.

Aby wstępna wycena była jak najbardziej zbliżona do ostatecznej prosimy uwzględnić, czy:
  • balustrady i schody mają być na zewnątrz czy wewnątrz budynku,
  • rodzaj materiały, stal zwykła malowana czy nierdzewna,
  • orientacyjna ilość w metrach lub sztukach,
  • adres montażu i telefon kontaktowy,
  • zdjęcia miejsca, w którym ma odbyć się montaż (jeżeli są).
Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń do nas!
poręcze na zamówienie 510 530 252
balustrady na zamówienie 506 130 134
schody inoxbud@inoxbud.pl
Znajdź nas tutaj!

PRACOWNIA
ul. Warszawska 249
05-082 Stare Babice