Ogrodzenia na wymiar Warszawa

  1. Inoxbud
  2. Ogrodzenia

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty ogrodzeń na wymiar w Warszawie. Jeśli Twój dom lub działka są nietypowo położone, lub mają nieregularny kształt, to ich grodzenie najlepiej przebiegnie, jeśli będzie dopasowane na wymiar. Czasem konieczne jest postawienie niewielkiego kawałka płotu, a innym razem takie dopasowanie go, aby pięknie się prezentował. Z pewnością wybierając ogólnodostępne przęsła ze sklepu budowlanego, nie uzyskasz na tyle eleganckiego efektu jak ten przy ogrodzeniach na wymiar.

Ogrodzenie posesji — płot ze stali

Ogrodzenia ze stali są obecnie bardzo modne i chętnie wybierane przez wielu klientów. Dość popularnym wyborem jest odcień ciemnego grafitu, który nieco odróżnia się od klasycznie pomalowanych przęseł ogrodowych. Stworzenie ogrodzenia na wymiar pozwala na dopasowanie jego parametrów do Twoich oczekiwań. Przede wszystkim wysokość, która sprawi, że przed ogrodzenie trudno będzie przejść lub zajrzeć. Drugą ważną kwestią jest prywatność. Ciasne ułożenie elementów sprawia, że światło się przedostaje, jednak w swoim ogrodzenie będziesz lepiej chroniony od wścibskich spojrzeń. Obecnie dążymy do większej prywatności na swoich działkach, więc na pewno jest to jeden z elementów, który istotnie wpływa na to, czy płot Ci się spodoba. 

Nowoczesne rozwiązania do Twojej nieruchomości

Jeśli zainteresowały Cię ogrodzenia wykonywane na wymiar, to na pewno spodobają Ci się również inne propozycje z naszej oferty. Wykonujemy nowoczesne konstrukcje ze stali, szkła i innych materiałów, które pięknie prezentują się na dzisiejszych nieruchomościach. W związku z tym zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi kategoriami naszych produktów. Sprawdź m.in. następujące dziedziny:

stolarka
1
stolarka
2
stolarka
3
stolarka
4
stolarka
5
stolarka
6
stolarka
7
stolarka
8
stolarka
9
stolarka
10
stolarka
11
stolarka
12
Brak zdjęcia
13
Brak zdjęcia
14
Brak zdjęcia
15
Zainteresowany/a? Napisz wiadomość!
Galeria
W galerii widocznej na stronie znajduje się zestaw zdjęć z produktami naszej firmy.
Masz coś na oku?
Jeżeli któryś z naszych produktów przykuł Twoją uwagę i chciałbyś/chciałabyś zrealizować go w swoim projekcie - przy wycenie podaj numer, który znajduje się w lewym dolnym rogu zdjecia.
W jaki sposób otrzymasz wycenę?
W celu otrzymania wstępnej wyceny prosimy o napisanie numeru ze zdjęcia lub załączyć własne zdjęcie lub projekt.

Aby wstępna wycena była jak najbardziej zbliżona do ostatecznej prosimy uwzględnić, czy:
  • balustrady i schody mają być na zewnątrz czy wewnątrz budynku,
  • rodzaj materiały, stal zwykła malowana czy nierdzewna,
  • orientacyjna ilość w metrach lub sztukach,
  • adres montażu i telefon kontaktowy,
  • zdjęcia miejsca, w którym ma odbyć się montaż (jeżeli są).
Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń do nas!
schody 510 530 252
Warszawa 506 130 134
Na zamówienie inoxbud@inoxbud.pl
Znajdź nas tutaj!

PRACOWNIA
ul. Warszawska 249
05-082 Stare Babice