Poręcze nierdzewne Warszawa

  1. Inoxbud
  2. Poręcze
Zainteresowany/a? Napisz wiadomość!

W naszej ofercie znajdują się poręcze nierdzewne w Warszawie. W takiej wersji mogą one być montowane przy schodach zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Wykazują wysoką odporność na działanie czynników zewnętrznych. Ponadto są łatwe do utrzymania w czystości i prezentują się bardzo elegancko. Wybierz odpowiednią poręcz to Twojego domu, biura, czy w miejsce publiczne. Z pewnością będziesz zadowolony z efektu estetycznego i praktycznego, jaki uda się uzyskać. 

Poręcze stalowe — Warszawa

Wykonujemy poręcze stalowe w Warszawie. Dlaczego warto wybrać naszą firmę? Zyskujesz gwarancję najwyższej jakości i dokładności wykonania. Zadbamy o najdrobniejsze szczegóły, aby całość prezentowała się elegancko i estetycznie. Możesz również wybrać różne wzory poręczy, która zostanie odpowiednio dopasowana do schodów. Stal nierdzewna pięknie się prezentuje, a jednocześnie jest wytrzymała i trwała. Taki materiał doskonale nadaje się na poręcze, które mają stanowić zabezpieczenie w czasie chodzenia po schodach. Jeśli się ich trzymamy, możemy uniknąć upadku. Szczególnie ważne są one w budynkach i na osiedlach zamieszkiwanych przez osoby starsze. Montuje się je również na schodach w okolicach kościołów. 

Zainteresowany/a? Zadzwoń!

Zamów wyjątkową poręcz

Poręcze ze stali to doskonałe i eleganckie rozwiązanie, które świetnie pasuje do nowoczesnych budynków. Wybierz ofertę naszej firmy i postaw na najlepsze materiały i doświadczonych fachowców, którzy stworzą dla Ciebie wyjątkowe poręcze. 

Jeśli szukasz ciekawych rozwiązań do nowoczesnych budynków, to z całą pewnością zainteresują Cię również inne kategorie z naszej oferty. Wytwarzamy różne elementy konstrukcyjne ze stali, szkła i innych materiałów. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować w następujących dziedzinach:

stolarka
1
stolarka
2
stolarka
3
stolarka
4
stolarka
5
stolarka
6
stolarka
7
stolarka
8
stolarka
9
stolarka
10
stolarka
11
stolarka
12
stolarka
13
stolarka
14
stolarka
15
Zainteresowany/a? Napisz wiadomość!
Galeria
W galerii widocznej na stronie znajduje się zestaw zdjęć z produktami naszej firmy.
Masz coś na oku?
Jeżeli któryś z naszych produktów przykuł Twoją uwagę i chciałbyś/chciałabyś zrealizować go w swoim projekcie - przy wycenie podaj numer, który znajduje się w lewym dolnym rogu zdjecia.
W jaki sposób otrzymasz wycenę?
W celu otrzymania wstępnej wyceny prosimy o napisanie numeru ze zdjęcia lub załączyć własne zdjęcie lub projekt.

Aby wstępna wycena była jak najbardziej zbliżona do ostatecznej prosimy uwzględnić, czy:
  • balustrady i schody mają być na zewnątrz czy wewnątrz budynku,
  • rodzaj materiały, stal zwykła malowana czy nierdzewna,
  • orientacyjna ilość w metrach lub sztukach,
  • adres montażu i telefon kontaktowy,
  • zdjęcia miejsca, w którym ma odbyć się montaż (jeżeli są).
Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń do nas!
schody 510 530 252
bramy 506 130 134
Warszawa inoxbud@inoxbud.pl
Znajdź nas tutaj!

PRACOWNIA
ul. Warszawska 249
05-082 Stare Babice