Schody Warszawa

 1. Inoxbud
 2. Schody

Nasze designerskie schody w Warszawie odmienią Twoje wnętrze. Staną się elementem domu, który nie tylko będzie praktyczny, ale także niezwykle estetyczny.

Wybierz designerskie schody w Warszawie

Dawniej schody służyły przede wszystkim do łączenia kondygnacji. Dziś coraz bardziej dostrzega się ich dodatkową rolę – są także dekoracją. Co zrobić, by nowoczesne schody w Warszawie stały się centralnym punktem domu? Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni materiał i sposób wykończenia, który będzie pasował do Twojego wystroju wnętrza.

W InoxBud posiadamy bogatą galerię wykonanych prac. Dzięki niej możesz wyobrazić sobie, jak designerskie schody w Warszawie będą wyglądały w Twoim pomieszczeniu. Masz własną wizję sposobu połączenia pięter? Wykonujemy także projekty indywidualne. Zgłoś się do nas, by zyskać schody stalowe w Warszawie według własnego projektu.

Potrzebujesz schodów zewnętrznych w Warszawie? Projekty InoxBud na pewno Cię zaskoczą. Nasze schody zewnętrzne w Warszawie są nie tylko funkcjonalne, ale i niezwykle estetyczne. Dzięki temu stają się ozdobą domu.

Nowoczesne schody – materiał wykonania

W InoxBud tworzymy nowoczesne schody w Warszawie, wykorzystując różne materiały. Dzięki temu możesz wybrać odpowiedni surowiec, który będzie pasował do Twojego wnętrza. Zamówisz u nas schody:

 • ze stali nierdzewnej,
 • ze stali nierdzewnej malowanej,
 • ze stali zwykłej,
 • ze stali malowanej proszkowo.

Oferujemy także schody z kraty Wema oraz ocynkowane, a także takie, które zawierają elementy:

 • drewniane,
 • szklane,
 • kamienne.

Nowoczesne schody od InoxBud

W InoxBud wykonujemy schody stalowe w Warszawie zarówno do domów oraz mieszkań, jak i do większych inwestycji. Z naszych usług korzystają np. pasaże handlowe. Dzięki temu, że tworzymy schody na indywidualne zamówienie, umożliwiamy wybór dowolnej okładziny oraz wyposażenia. Oferujemy drewno, kamień, a także nowoczesne balustrady w Warszawie. Kompletując cały zestaw, sprawisz, że Twoje wnętrze stanie się spójne i estetyczne.

U nas zamówisz designerskie schody w Warszawie pasujące do każdego pomieszczenia. W przypadku małych przestrzeni wykonujemy schody spiralne, łamane, dwubiegunowe lub zabiegowe. W dużych domach proponujemy natomiast schody wachlarzowe, jednobiegowe lub trójbiegowe.

Zapoznaj się z naszą ofertą, a następnie skontaktuj się z nami. Jeśli masz już upatrzony konkretny model schodów, poinformuj nas o tym, a my wykonamy wstępną wycenę. Nadal się zastanawiasz, co wybrać? Doradzimy, które nowoczesne schody będą odpowiednie. Zapraszamy do kontaktu!

stolarka
1
stolarka
2
stolarka
3
stolarka
4
stolarka
5
stolarka
6
stolarka
7
stolarka
8
stolarka
9
stolarka
10
stolarka
11
stolarka
12
stolarka
13
stolarka
14
stolarka
15
Zainteresowany/a? Napisz wiadomość!
Galeria
W galerii widocznej na stronie znajduje się zestaw zdjęć z produktami naszej firmy.
Masz coś na oku?
Jeżeli któryś z naszych produktów przykuł Twoją uwagę i chciałbyś/chciałabyś zrealizować go w swoim projekcie - przy wycenie podaj numer, który znajduje się w lewym dolnym rogu zdjecia.
W jaki sposób otrzymasz wycenę?
W celu otrzymania wstępnej wyceny prosimy o napisanie numeru ze zdjęcia lub załączyć własne zdjęcie lub projekt.

Aby wstępna wycena była jak najbardziej zbliżona do ostatecznej prosimy uwzględnić, czy:
 • balustrady i schody mają być na zewnątrz czy wewnątrz budynku,
 • rodzaj materiały, stal zwykła malowana czy nierdzewna,
 • orientacyjna ilość w metrach lub sztukach,
 • adres montażu i telefon kontaktowy,
 • zdjęcia miejsca, w którym ma odbyć się montaż (jeżeli są).
Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń do nas!
drewno 510 530 252
na zamówienie 506 130 134
balustrady inoxbud@inoxbud.pl
Znajdź nas tutaj!

PRACOWNIA
ul. Warszawska 249
05-082 Stare Babice