Schody ze stali nierdzewnej Warszawa

  1. Inoxbud
  2. Schody

Schody ze stali nierdzewnej w Warszawie są nie tylko niezwykle trwałe, ale i estetyczne. Dzięki temu będą zdobić Twój dom, firmę lub obszar przed nimi przez wiele lat.

Postaw na schody ze stali nierdzewnej w Warszawie

Oferowane przez nas schody ze stali łączą kondygnacje w budynkach w Warszawie i okolicach. To jednak niejedyne ich zadanie. Mają także gwarantować bezpieczne wejście na wyższe piętro. By tak się stało, konieczny jest solidny i mocny szkielet, na który oparte są prawidłowych wymiarów (długości i wysokości) stopnie. W taki właśnie sposób zbudowane są schody nierdzewne w Warszawie tworzone w InoxBud. Dzięki nam wejście na wyższe piętro będzie bezpieczne i komfortowe.

Schody stalowe w Warszawie doskonale sprawdzą się zarówno w domach czy firmach, jak i w większych inwestycjach. Nasze usługi kierujemy zatem między innymi do pasaży handlowych, które potrzebują nowoczesnych schodów w Warszawie. Prace prowadzimy w budynkach wybudowanych, remontowanych i modernizowanych. Nasze schody ze stali nierdzewnej wykonywane w Warszawie mogą być także montowane na zewnątrz nieruchomości.

Czemu warto wybrać schody ze stali?

Oferowane przez nas schody ze stali nierdzewnej w Warszawie są nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne. Materiał ich wykonania doskonale pasuje do wnętrz industrialnych i nowoczesnych.

Stal, z której powstają nasze schody to materiał niezwykle wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne i obciążenia. Ponadto bardzo dobrze znosi szkodliwe warunki atmosferyczne takie jak wilgoć czy mróz.

Schody ze stali nierdzewnej w InoxBud

W InoxBud wykonujemy schody na indywidualne zamówienie. Dzięki temu to Ty decydujesz, czy chcesz schody proste, czy kręcone. Od Ciebie zależy też materiał, z którego zostaną wykonane stopnie. Nie wiesz co wybrać? Zajrzyj do naszej galerii zdjęć przedstawiającej wykonane przez nas schody ze stali nierdzewnej w Warszawie lub skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści doradzą Ci najlepsze rozwiązanie.

Zobacz także nowoczesne balustrady Warszawa oraz schody drewniane Warszawa!

stolarka
1
stolarka
2
stolarka
3
stolarka
4
stolarka
5
stolarka
6
stolarka
7
stolarka
8
stolarka
9
stolarka
10
stolarka
11
stolarka
12
stolarka
13
stolarka
14
stolarka
15
Zainteresowany/a? Napisz wiadomość!
Galeria
W galerii widocznej na stronie znajduje się zestaw zdjęć z produktami naszej firmy.
Masz coś na oku?
Jeżeli któryś z naszych produktów przykuł Twoją uwagę i chciałbyś/chciałabyś zrealizować go w swoim projekcie - przy wycenie podaj numer, który znajduje się w lewym dolnym rogu zdjecia.
W jaki sposób otrzymasz wycenę?
W celu otrzymania wstępnej wyceny prosimy o napisanie numeru ze zdjęcia lub załączyć własne zdjęcie lub projekt.

Aby wstępna wycena była jak najbardziej zbliżona do ostatecznej prosimy uwzględnić, czy:
  • balustrady i schody mają być na zewnątrz czy wewnątrz budynku,
  • rodzaj materiały, stal zwykła malowana czy nierdzewna,
  • orientacyjna ilość w metrach lub sztukach,
  • adres montażu i telefon kontaktowy,
  • zdjęcia miejsca, w którym ma odbyć się montaż (jeżeli są).
Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń do nas!
drewno 510 530 252
na zamówienie 506 130 134
balustrady inoxbud@inoxbud.pl
Znajdź nas tutaj!

PRACOWNIA
ul. Warszawska 249
05-082 Stare Babice